Jesteś na > Inwestycje Finał akcji „Paka dla Zwierzaka”

Inwestycje

Pieski w kojcu
19-04-2019

Finał akcji „Paka dla Zwierzaka”

Karmy, szampony, środki czystości i inne akcesoria trafiły przed Świętami Wielkanocnymi do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Zbiórkę, którą po raz kolejny zorganizował Urząd Miejski w Żarowie wsparli chętni mieszkańcy i darczyńcy.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom zwierząt, wszystkim darczyńcom i koordynatorce żarowskiej akcji Alicji Urbanik. To był nasz wspólny świąteczny prezent dla zwierzaków.

Los zwierząt jest w rękach ludzi. Wszyscy darczyńcy, którzy wspomogli zbiórkę zorganizowaną w Urzędzie Miejskim w Żarowie znaleźli się w gronie osób, którym los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny.

Organizatorzy już dziś zachęcają do zaangażowania się w kolejną zbiórkę i odwiedzania schroniska i pomocy nie tylko podczas organizowanych zbiórek.

Licencja Creative Commons

Tekst i zdjęcia publikowane na stronie gminy Żarów i Urzędu Miejskiego w Żarowie
są dostępne na licencji Creative Commons (CC BY-NC-ND 4.0)
Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe