Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Drużynowe Mistrzostwa Żarowa w Bule

Drużyny Bule
21-10-2019

Drużynowe Mistrzostwa Żarowa w Bule

Każdy lubi wygrywać, chociaż akurat w tej grze, bardzo dużo zależy od szczęścia.

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Żarowie był organizatorem Drużynowych Mistrzostw Żarowa w Bule, które odbyły się w sobotę, 19 października na żarowskim bulodromie. Naprzeciwko siebie stanęło kilka drużyn, wśród nich pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie, biblioteki, Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie i Gminnego Centrum Kultury i Sportu, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz mieszkańcy naszej gminy.

Po zaciętej rywalizacji, która wzbudzała mnóstwo emocji, dwa pierwsze miejsca wywalczyli pracownicy UM Żarów (w składzie zastępca burmistrza Przemysław Sikora i sekretarz gminy Sylwia Pawlik) oraz UTW Żarów (w składzie Maria Łukasik i Ryszard Łękarski). Trzecie miejsce zajęła drużyna biblioteki (w składzie: Stanisława Biernacka i Ewa Łękarska).

Puchary zawodnikom wręczył burmistrz Leszek Michalak, choć nie one były najważniejsze, tylko dobra wspólna zabawa.