Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Warsztaty fotografii otworkowej

Osoba z aparatem
14-07-2020

Warsztaty fotografii otworkowej

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza na warsztaty fotografii otworkowej. Uczestnicy poznają na czym polega i jak działa camera obscura, własnoręcznie zbudują aparat otworkowy, zrobią nim zdjęcia i wywołają je w ciemni fotograficznej.

Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych fotografią otworkową i nie wymagają wiedzy i praktyki fotograficznej.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. W kolejnych warsztatach uczestnicy samodzielnie wywołają zdjęcia w ciemni fotograficznej. Zapisy mailowe: jestemnatak@centrum.zarow.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty poprowadzi Marcin Trzpiot animator kultury, fotograf, jeden z założycieli i koordynatorów Fundacji Ładne Historie. Wychowanek żarowskiego Teatru Bezdomnego. Absolwent studiów pedagogicznych w Legnicy i Szkoły Fotograficznej „AFA” we Wrocławiu. Członek Stowarzyszenia fotograficznego Nowinart oraz Grupy fotograficznej Polish Obscura.