Jesteś na > Inwestycje Sprzedawaj swoje produkty na E-Bazarku

Inwestycje

Plakat zachęcający do zakupów na e-bazarku www.dolnoslaskiebazarek.pl świeże smaczne z wiarygodnego źródła
05-08-2020

Sprzedawaj swoje produkty na E-Bazarku

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek.pl.

Jest to platforma ogłoszeniowa, która pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Można na niej bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży i promocji swoich produktów. Dzięki temu, konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik, nie ma marży pobieranej przez pośredników.

Co zrobić, aby sprzedać swoje produkty na E-Bazarku?

Dzisiaj wielu producentów ma kłopot ze sprzedażą swoich towarów. Niezbędne jest szukanie nowych sposobów szukania klientów. Epidemia koronawirusa ograniczyła znacznie eksport, co komplikuje sytuację również na krajowych rynkach. Tradycyjnie towary wciąż można znaleźć na targowiskach, ale teraz też w internecie.

Każdy rolnik czy lokalny przedsiębiorca może sprzedawać swoje produkty na E-Bazarku. Wystarczy wejść na stronę www.polskiebazarek.pl i bezpłatnie zarejestrować swoje ogłoszenie. W ten sposób można zyskać darmową promocję, sprzedawać swój towar bez udziału pośredników i zarabiać.

Jak zakupić produkty na E-Bazarku?

Każdy konsument, chcąc zakupić produkt na E-Bazarku, musi wejść na stronę www.dolnoslaskiebazarek.pl. Tam można zapoznać się z ofertą lokalnych producentów rolnych (www.dolnoslaskiebazarek.pl) i zakupić produkty rolne bez marży pośredników.

Plakat zapraszający do zakupów na ebazarku

Czy jest szansa, aby również w Żarowie powstał E-Bazarek?

W tej chwili trwają przygotowania, aby również Żarów, oprócz targowiska miejskiego, posiadał miejsce, gdzie lokalni producenci mogliby sprzedawać swoje eko-produkty i zdrową żywność. W tej chwili jest jeszcze za wcześnie, aby podawać szczegóły, ale będziemy Państwa o tym jeszcze informować.

Producentów żywności z terenu naszej gminy zapraszamy do wypełnienia ankiety na stronie: http://ekoinfo.um.zarow.pl/index.php/zywnosc/22-eko-targ