Jesteś na > Bezpieczeństwo i Zdrowie Koronawirus Moja sytuacja w czasie koronawirusa –...

Koronawirus

Na zdjęciu wirus i osoba wypełniająca dokument w tle kobieta w maseczce
29-09-2020

Moja sytuacja w czasie koronawirusa – wypełnij ankietę

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk oraz Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich zachęca mieszkańców gminy Żarów do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej zmian sytuacji ludności w czasie pandemii.

– Jak ważne jest monitorowanie sytuacji społecznej i ekonomicznej ludności zdajemy sobie sprawę wszyscy. Również my pracownicy naukowi szukamy odpowiedzi na pytanie, co działo się w Państwa rodzinach przez ostatnie dwa miesiące. Czy macie poczucie zmian? Czy też uważacie, że nic się nie stało? Chcielibyśmy się tego dowiedzieć od Was zadając kilka pytań. Jeśli chcecie Państwo wesprzeć nas, poświęcić chwilę i wypełnić ankietę, będziemy zobowiązani. Ankieta zajmuje od 4-7 minut. I jest anonimowa – czytamy w piśmie nadesłanym od zespołu przygotowującego ankietę.

Ankieta jest prowadzona wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie i Krajową Sieć Obszarów Wiejskich.

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScN_cQl6Ri6RODnmbaE7-Et7tDpFFMAcWGLe78-YymUwk-Ueg/viewform