Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Witacze w Imbramowicach i Tarnawie

Witacze w Imbramowicach
02-07-2021

Witacze w Imbramowicach i Tarnawie

Od niedawna przyjeżdżających do Imbramowic i Tarnawy witają nowe witacze, które zostały zamontowane na terenie wsi. W prace społeczne zaangażowali się tradycyjnie aktywni mieszkańcy wsi na czele z sołtys Agnieszką Ciastoń.

Zakup witaczy został sfinansowany ze środków budżetu gminy Żarów w ramach funduszu sołeckiego.

To nie jedyne inicjatywy, jakie realizowane są w Imbramowicach oraz Tarnawie. Mieszkańcy są chętni do pomocy i dbają o piękny wygląd miejsc, w których mieszkają. Sprzątają swoje miejscowości, przeprowadzają prace remontowe, malują przystanki, koszą trawę na boisku, sieją łąki kwietne. Bierne nie są również panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które nie tylko organizują warsztaty dla dzieci i młodzieży. Przede wszystkim na wszelkie sposoby promują wieś.

Witacze

witacze