Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Rozwiń skrzydła w Żarowie

Oświata Kultura i Sport

Mural "Skrzydła Anioła" z hasłem: "Rozwiń skrzydła w Żarowie"
09-05-2022

Rozwiń skrzydła w Żarowie

Każdy może sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie na tle nowego muralu, który powstał na ścianie żarowskiego Polo Marketu.

Mural przedstawia skrzydła anioła, a jego autorem jest świdnicki artysta Robert Kukla, który wykonał malunek w zaledwie kilka godzin. Pomysłodawcą projektu są pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie. Nad skrzydłami widnieje napis „Rozwiń skrzydła w Żarowie”, co ma symbolizować możliwości i potencjał każdego człowieka. Mural ma dodawać skrzydeł mieszkańcom i wszystkim, którzy na trasie swoich życiowych podróży zechcą odwiedzić nasze miasto.

prace przy tworzeniu muralu

Jak wiadomo, skrzydła dodają mocy, uskrzydlają, pokazują samo dobro, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców do fotografowania się na tle nowego muralu w Żarowie. Na tle takich projektów można się fotografować w wielu miejscach w Polsce i na całym świecie, dlatego mamy nadzieję, że żarowskie skrzydła staną się też atrakcją turystyczną naszego miasta.

Składamy również podziękowania firmie Frapo-Invest Sp. z o.o. za udostępnienie ściany, na której powstał skrzydlaty mural. A Was drodzy mieszkańcy zachęcamy do robienia sobie zdjęć i dzielenia się zdjęciami w mediach społecznościowych z hasztagiem #rozwińskrzydławżarowie.

mural skrzydła anioła

Magdalena Pawlik na podstawie informacji z Urzędu Miejskiego w Żarowie.