Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Dolnośląskie Rozpoczęcie Lata –...

Oświata Kultura i Sport

Made in Dolny Śląsk plakat
11-05-2022

Dolnośląskie Rozpoczęcie Lata – Święto Granitu Strzegomskiego

W dniach 17-19.06.2022 roku na rynku w Strzegomiu odbędzie się coroczne, cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców Dolnego Śląska, święto kamieniarzy pn. „Dolnośląskie Rozpoczęcie Lata – Święto Granitu Strzegomskiego”.

Podczas trwającego wydarzenia w sobotę 18.06.2022r. od godz. 10.00 do godz. 18.00 Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje kolejną edycję Festiwalu Produktów Regionalnych „Made in Dolny Śląsk’’.

Zachęcamy dolnośląskich producentów rękodzieła oraz żywności regionalnej i tradycyjnej do udziału w festiwalu i sprzedaży swoich produktów. Każdy wystawiający się będzie miał zapewnione bezpłatne miejsce pod namiotem, stoły, krzesła oraz dostęp do energii elektrycznej – po wcześniejszym uzgodnieniu.Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: dziedzictwo.kulinarne@dolnyslask.pl

W przypadku pytań i wątpliwości odpowiedzi udzielą: Karolina Kubik tel. 71 776 98 53 i Hanna Gierczak tel. 71 776 90 30.

Made in Dolny Śląsk plakat