Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Wakacyjne "Lato przy trzepaku"

Oświata Kultura i Sport

Bogdan Mucha z Żarowskiej Izby Historycznej pokazuje dzieciom stare monety
30-06-2022

Wakacyjne "Lato przy trzepaku"

Rozpoczął się cykl wakacyjnych zajęć, które prowadzone są w ramach akcji "Lato w gminie Żarów". Dzieci i młodzież na wakacyjne spotkania zaprasza Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Wakacje w mieście wcale nie będą nudne. A to za sprawą atrakcji i niespodzianek, które czekają na uczestników wakacyjnych spotkań. Wśród nich wycieczki rowerowe, spacery historyczne, warsztaty plastyczne i taneczne oraz wiele wspólnych zabaw i gier ruchowych. Gminne Centrum Kultury i Sportu nie zapomina również o miłośnikach sportowych wrażeń. Dlatego specjalnie z myślą o nich organizowane są zajęcia sportowe. Będą to turnieje piłkarskie, koszykówki ulicznej, akrobatyka sportowa i wiele innych zawodów sportowych. Miłośnicy historii również mogą liczyć na ciekawe zajęcia, które prowadzić będzie Bogdan Mucha z Żarowskiej Izby Historycznej.

Wakacyjne zajęcia GCKiS

uczestnik wakacyjnych zajęć
Krzysztof Dutkiewicz z GCKiS podczas wakacyjnych zajęć z dziećmi
uczestnik wakacyjnych zajęć