Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Festiwal Mąki w Siedlimowicach

Festiwal Mąki plakat
14-09-2022

Festiwal Mąki w Siedlimowicach

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza do zabytkowego młyna w Siedlimowicach na 6. edycję Festiwalu Mąki.

W programie stoiska ze zdrową żywnością, warsztaty chlebowe, spacer historyczny, zwiedzanie młyna, gry i zabawy dla najmłodszych, wystawa Żarowskiego Klubu Fotograficznego „Młyn”, siedlimowickie podpłomyki i wiele innych atrakcji. Podczas festiwalu poznamy także zwycięzców konkursu na najlepszy chleb domowego wypieku „Chebowzięci”. Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert zespołu Srednusha (etno/folk).

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Mąki do zabytkowego młyna w Siedlimowicach w sobotę, 17 września, w godz. 14.00-19.00. Organizatorem wydarzenia jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, gmina Żarów, młyn Siedlimowice oraz Electrolux Żarów.

Festiwal Maki plakat