Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Paka Niemowlaka dla Dagny

Zastępca burmistrza Przemysław Sikora wraz z rodzicami i Dagną Wojtusiak
14-09-2022

Paka Niemowlaka dla Dagny

Zastępca burmistrza Przemysław Sikora powitał nową mieszkankę gminy Żarów. Dagna Wojtusiak przyszła na świat 19 marca 2022r. i wspólnie ze swoimi rodzicami Aleksandrą i Jakubem Wojtusiak odwiedziła kilka dni temu Urząd Miejski w Żarowie.

Podczas wizyty wykazywała się dużym zainteresowaniem i ciekawością, była grzeczna jak prawdziwy aniołek. Zastępca burmistrza Przemysław Sikora złożył na ręce rodziców serdeczne gratulacje i obdarował dziewczynkę pamiątkowym upominkiem.

Dagna Wojtusiak

- Cieszymy się z narodzin kolejnego mieszkańca naszej gminy i życzymy Państwu zdrowia, wiele optymizmu i samych szczęśliwych chwil – życzył rodzicom Dagny zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Dagna Wojtusiak z mamą

Pakiety powitalne „Paka dla Niemowlaka” trafiły już do kilkunastu najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Rodziców nowonarodzonych dzieci zachęcamy do udziału w akcji i przypominamy, że wszystkie szczegóły wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie internetowej www.um.zarow.pl w zakładce Paka dla Niemowlaka  (https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html)

Rodzice Dagny wraz z zastępcą burmistrza Przemysąłwem Sikorą