Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Paka Niemowlaka dla Antosia

Oświata Kultura i Sport

Burmistrz Leszek Michalak wręcza rodzinie pakiet powitalny w ramach akcji "Paka dla Niemowlaka"
17-01-2023

Paka Niemowlaka dla Antosia

Antoni Nawrot to pierwszy w tym roku mieszkaniec naszej gminy obdarowany pakietem powitalnym w ramach naszej akcji "Paka dla Niemowlaka". Chłopczyk przyszedł na świat 8 września 2022r., a w chwili narodzin mierzył 50 cm i ważył 2770g.

Szczęśliwym rodzicom prezenty wręczył burmistrz Leszek Michalak, życząc dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i samych radosnych chwil.

- Bycie rodzicem to jedna z najważniejszych ról w życiu. Gratuluję i życzę, aby Antoś i starsza siostrzyczka Lenka były dla Państwa największym skarbem, źródłem nieustającej miłości oraz radości – gratulował rodzicom burmistrz Leszek Michalak.

Burmistrz Leszek Michalak wręcza rodzicom pakiet powitalny w ramach akcji

Narodziny dziecka to bardzo radosne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Serdecznie gratulujemy Państwu Nawrot oraz starszej siostrzyczce Lence i dziękujemy, że zechcieliście Państwo tym szczęściem podzielić się z nami.
Pan Damian Nawrot z synem Antosiem

Z niecierpliwością czekamy na kolejnych, nowych mieszkańców naszej gminy. A rodziców, którym urodziło się dziecko i są zameldowani na terenie gminy Żarów zachęcamy do udziału w naszej akcji promocyjnej „Paka Niemowlaka”. Wszystkie szczegóły akcji dostępne są: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html