Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Paka Niemowlaka dla Nataniela

Zastępca burmistrza Przemysław Sikora wraz z mamą Pauliną Szczurek i Natanielem
19-01-2023

Paka Niemowlaka dla Nataniela

Kolejny nasz nowonarodzony mieszkaniec obdarowany został pakietem powitalnym w ramach akcji „Paka dla Niemowlaka”, którą prowadzi Urząd Miejski w Żarowie. Powitalne upominki trafiły do Nataniela Szczurka, a szczęśliwej mamie gratulacje z okazji narodzin dziecka złożył zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

- Dzieci są ogromną radością i wielkim skarbem. Życzę, aby obserwacja, jak dziecko szczęśliwie rozwija się i dorasta, otoczone mądrą i odpowiedzialną rodzicielską opieką, napawała Państwa satysfakcją. Wszelkie troski niech znajdą rekompensatę w jego uśmiechach, bezcennym czasie z nim spędzonym, małych-wielkich sukcesach i w niezliczonej ilości niezapomnianych chwil. Dużo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń dla całej rodziny – życzył zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Akcja promocyjna „Paka dla Niemowlaka” spotyka się z dużym odzewem i serdecznym przyjęciem ze strony naszych mieszkańców. Cieszymy się razem z Państwem i mamy nadzieję, że przygotowane upominki będą dla dzieci po latach miłą pamiątką.

Wszystkich rodziców nowonarodzonych dzieci zachęcamy do udziału w akcji. Wszystkie szczegóły, regulamin akcji oraz wniosek są dostępne na stronie internetowej w zakładce „Paka dla Niemowlaka”: https://www.um.zarow.pl/oswiata-kultura-i-sport/n,224808,paka-niemowlaka.html

Nataniel Szczurek