Jesteś na > Oświata Kultura i Sport 31. finał WOŚP w Żarowie

Finał WOŚP
25-01-2023

31. finał WOŚP w Żarowie

W niedzielę, 29 stycznia zagra największa na świecie Orkiestra. Tegoroczna zbiórka przeznaczona będzie na walkę z sepsą. Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

- U nas powiększa się lista voucherów i gadżetów przygotowanych na naszą coroczną licytację. W tym roku czekają na Was między innymi: dwa nietuzinkowe vouchery na stworzenie unikatowej płytki ceramicznej przez firmę Colorobbia, włoski wazon Botossi z limitowanej kolekcji przekazany przez firmę Colorobbia, vouchery do kosmetyczki Bellezza – Ewelina Bełza, fryzjera Salon Fryzjerski Bartłomiej Galek, na stylizację paznokci od kosmetolog- Marty Wądołowskiej, do masażysty od Twój Masażysta Jakub Synówka, koszulka z autografem Patryka Klimalii, koszulka oraz czapka od Adama Kownackiego, naszyjnik oraz bransoletka firmy Apart od Pani Iwony Różkiewicz, vouchery do restauracji oraz na jazdy konne Biały Las Restauracja Hotel Wierzbna, voucher na organizację urodzin w Gminnym Centrum Kultury i Sportu, piekarnik od Katarzyny Wachowiak, wypiekacz do przekąsek od Państwa Iwony i Grzegorza Pęcherskich, paczki z włoskimi smakołykami od TP Reflex sp. z o.o oraz koszulki, kalendarze, kominy, czapki i inne Orkiestrowe drobiazgi – mówią organizatorzy wydarzenia.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

9.00-12.00 - „Raz, Dwa, Trzy… Razem wygrajmy z sepsą!” Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gminy Żarów Zespól Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego ul. Zamkowa
16.00 – Gry planszowe - Patio w Szkole Podstawowej w Żarowie, ul. Piastowska
16.00 - 20.00 - Gminne Centrum Kultury i Sportu, ul. Piastowska 10a
16.00 Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
16.20 prezentacje dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żarowie oraz sekcji tanecznych i
akrobatycznych działających przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu
17.00 Koncert zespołu „Krukowianie”
18.00 Koncert zespołu „Toxide” - metal
18.45 Koncert zespołu „Aorta” - rock
19.30 Licytacja
20.00 Światełko do nieba

Dodatkowo: dmuchańce dla najmłodszych, słodka kawiarenka z Uniwersytetem Trzeciego Wieku, warsztaty z Sercem, malowane buzie, loteria fantowa, spa dla dłoni i wiele innych.

Zapraszają: Sztab WOŚP Żarów przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy,Gmina Żarów, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów.