Jesteś na > Oświata Kultura i Sport „Żarów na obcasach” zaprasza...

Oświata Kultura i Sport

Plakat warsztaty Cuda Wianki GCKiS Żarów z napisami:

19-05-2021

„Żarów na obcasach” zaprasza wszystkie kobiety na cykl warsztatów - domowy desing

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza na warsztaty domowego designu w ramach cyklu „Żarów na obcasach”.

– Na tych spotkaniach chcemy rozbudzić wasz potencjał, twórczość i kreatywność. Na tych spotkaniach bez wątpienia powstaną piękne i wyjątkowe rzeczy, które staną się oryginalną dekoracją waszego mieszkania lub będą prezentem dla kogoś bliskiego. Na pierwszych zajęciach zrobimy wspólnie wianki. I zapewniamy Was, że to będą prawdziwe Cuda Wianki. Jak wiecie Wianki dekoracyjne to piękny element ozdobny. Dekoracje z kwiatami, zbożami, kolorowymi wstążkami ozdobią każde drzwi, okno czy kominek. Na naszych warsztatach stworzymy wiosenne wianki z naturalnych materiałów. Pokażemy Wam, jak dobierać kolory, które elementy łączyć i jak powiązać je w spójną całość tak, aby powstał zadowalający efekt końcowy! Tworzenie pięknych rzeczy to wielka frajda. Daje poczucie satysfakcji i pozwala oderwać się od codziennych obowiązków. Jeżeli chcecie przynieść własne elementy pomożemy Wam wkomponować je w wianek. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszą rezerwację – czytamy na FB Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

plakat warsztaty GCKiS GMINNE CENTRUM KULTURY I SPORTU CUDA WIANKI Warsztaty domowego designu w ramach cyklu „Žarów na obcasach" 11 czerwca 2021 sala kameralna GCKIS godzina 17.30 Koszt warsztatów 15 złotych. Obowiązują zapisy tel. 531 269 750 www.centrum.zarow.pl

Ilość miejsc ograniczona, termin: 11 czerwca 2021r., godzina: 17.30, miejsce: I p. GCKiS, koszt: 15 złotych. Zapisy i informacje pod nr tel: 531 269 750. Zapewniamy: warsztaty pod okiem instruktora, wszelkie potrzebne materiały, kreatywnie spędzony czas w dobrym towarzystwie.