Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Bezpieczeństwo i Zdrowie Koronawirus Wspieramy handlowców. Dziś Wielki...

  Koronawirus

Chryzantemy
02-11-2020

Wspieramy handlowców. Dziś Wielki Targ Kwiatów na żarowskim targowisku

Nagła decyzja rządu o zamknięciu cmentarzy bardzo skomplikowała sytuację drobnych przedsiębiorców, którzy jak co roku zrobili duże zapasy kwiatów, stroików i zniczy. Pragniemy pomóc wszystkim handlowcom, którzy w związku z zamknięciem cmentarzy decyzją rządu RP, znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji.

Dziś na żarowskim targowisku od samego rana odbędzie się Wielki Targ Kwiatów. Targowisko w Żarowie dla handlujących kwiatami i zniczami otwarte jest od godz. 7.30 rano. Handlowcy są zwolnieni z wszelkich opłat.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz przedsiębiorstwa i firmy funkcjonujące na terenie gminy Żarów do zakupu kwiatów. Spójrzmy na chryzantemy trochę inaczej niż tradycyjnie. Są przecież piękne i kojarzą się z jesienią. To najbardziej jesienne kwiaty w całym roku. Postawmy je w ogrodach czy na tarasach.

Bądźmy solidarni i pomóżmy naszym handlowcom, którzy po niespodziewanym zamknięciu cmentarzy, pozostali z niesprzedanymi kwiatami.

Dziś targowisko w Żarowie otwarte jest dla tych handlowców, a wszystkich Państwa zachęcamy i zapraszamy do kupowania kwiatów.