Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Bezpieczeństwo i Zdrowie Koronawirus Apel o ograniczenie wizyt w ZWiK Żarów

  Koronawirus

Napis Komunikat i wykrzyknik w trójkącie ostrzegawczym
05-11-2020

Apel o ograniczenie wizyt w ZWiK Żarów

Zgodnie z zaleceniami Premiera, Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego staramy się zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem.

W związku z tym, zwracamy się do Państwa z prośbą, aby ograniczyć osobiste wizyty w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie Spółka z o.o. i zachęcamy do korzystania z możliwości załatwiania ważnych spraw telefonicznie (748 580 610 lub 512 222 825; 665 159 740) lub drogą elektroniczną na adres: zwikzarow@pro.onet.pl

W chwili obecnej kasa w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie Spółka z o.o. będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 00 do 13 00. W sytuacji kolejnych obostrzeń sanitarnych kasa zostanie zamknięta, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

logo ZWiK Żarów

Apelujemy o zrozumienie dla podejmowanych działań przez naszą spółkę, które mają charakter prewencyjny, służący ograniczeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa, a zatem ochronie zdrowia i życia nas samych i Państwa. Musimy zapewnić ciągłość pracy naszej spółki tak, aby była dostarczana woda i odbiór ścieków i usunąć ewentualne awarie.

Zarząd Spółki

ZWiK w Żarowie sp. z o.o