Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Bezpieczeństwo i Zdrowie Festyn charytatywny „Gramy dla Wiktora”

  Bezpieczeństwo i Zdrowie

dzieci biegające koło spryskiwaczy wody
15-06-2019

Festyn charytatywny „Gramy dla Wiktora”

Rozgrywki piłkarskie, loteria fantowa, kiermasz ciast oraz gry i zabawy. Organizatorzy festynu rekreacyjno-sportowego, który odbył się w sobotę, 15 czerwca na stadionie sportowym w Żarowie zadbali także o gorące kiełbaski z grilla, popcorn oraz zimne napoje.

Wszystkiemu przyświecał jeden cel – zbiórka datków na leczenie Wiktora z Żarowa. Wspólnymi siłami, dzięki hojności uczestników festynu udało się uzbierać 6480,50 złotych oraz 1 euro, które zostaną przekazane na leczenie chorego chłopca z Żarowa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w festynie na rzecz Wiktora. Odwiedziło nas wiele wspaniałych osób, które pokazały swoje ogromne serce. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazaną życzliwość oraz pomoc – mówiły Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie oraz Paulina Denker-Jarosz pomysłodawczyni całej akcji.

Charytatywną akcję wspierali także Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Bajkowe Przedszkole w Żarowie, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Ochotnicza Straż Pożarna w Żarowie, klub sportowy Silesia Żarów oraz Zjednoczeni Żarów i Kids Dance.

Dzisiaj nie wynik sportowy jest najważniejszy, tylko nasze wsparcie i pomoc na rzecz chorego chłopca. Przy okazji możemy dobrze się bawić, a zawodnicy z klubów sportowych zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności – dopowiadali trenerzy klubów sportowych Adam Ciupiński i Dawid Sobel.

Organizatorzy festynu składają serdeczne podziękowania wszystkim trenerom, wolontariuszom, rodzicom z Bajkowego Przedszkola oraz współorganizatorom: Silesia Żarów, Zjednoczeni Żarów, GCKiS, Bajkowe Przedszkole za pomoc przy organizacji i prowadzeniu festynu. Odwiedziło nas wiele wspaniałych osób, które pokazały swoje ogromne serce: strażacy z OSP w Żarowie, Patryk Klimala, Bożena Kula-Pani Czasu, Klaunikowa Fifi, ROZRYWKOLAND, Elżbieta Kulas. Ogromne podziękowania należą się również firmom, które wsparły akcję finansowo: DSSE, AKS, Tp Reflex Polska, Piekarnia rodzina Kozłowscy i M. Kubicka. Nie zapomnijmy jeszcze o najważniejszych osobach tego wydarzenia o młodych piłkarzach, którzy dali z siebie wszystko. Dziękujemy za pot, łzy, walkę i dobrą zabawę. Sponsorem medali dla uczestników rozgrywek piłkarskich była firma Geospace.

Teraz trzymamy mocno kciuki za powodzenie w leczeniu Wiktorka.

Magdalena Pawlik