Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Bezpieczeństwo i Zdrowie #SZCZEPIMYSIĘ w mobilnych punktach...

  Bezpieczeństwo i Zdrowie

Mobilny Punkt Szczepień
31-08-2021

#SZCZEPIMYSIĘ w mobilnych punktach szczepień

W najbliższą sobotę, 4 września przy budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Zamkowej 2 w Żarowie, uruchomiony zostanie mobilny punkt szczepień.

Na miejscu wszyscy chętni będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Szczepienia prowadzone będą w godz. 9.00-14.00.

Nie trzeba się wcześniej zapisywać – wystarczy przyjść i na miejscu wypełnić wszystkie dokumenty. Należy tylko pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Z akcji szczepień w mobilnym autobusie mogą skorzystać zarówno mieszkańcy gminy Żarów, jak również przyjezdni turyści.

Zaszczepić się będzie można także podczas wiejskich dożynek w Imbramowicach, które odbędą się w niedzielę, 5 września. Mobilny Punkt Szczepień uruchomiony zostanie na boisku sportowym, przy ul. Mostowej w Imbramowicach. Punkt czynny będzie w godz. 13.00-18.00.

Kolejna okazja, aby skorzystać z mobilnego punktu szczepień będzie czekała na mieszkańców podczas gminnych dożynek w Łażanach. Mobilny Punkt Szczepień uruchomiony będzie przy świetlicy wiejskiej (ul. Strzegomska 4) w Łażanach, w godz. 13.00-18.00.

Informujemy, że cudzoziemcy będą mogli się zaszczepić tylko z ważnym paszportem, ale wcześniej muszą zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego, którzy wystawią skierowanie na szczepienie.

#SzczepimySię dla SIEBIE I INNYCH

szczepimysię