Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Inwestycje WSSE „Invest-Park” uruchomił portal...

  Inwestycje

Logo INVEST PARK
28-04-2020

WSSE „Invest-Park” uruchomił portal „Strefa Współpracy”

W związku z epidemią COVID-19 Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” zaprasza przedsiębiorców do skorzystania z portalu „Strefa Współpracy”.

Portal „Strefa Współpracy”: https://kooperacja.invest-park.com.pl/ jest kolejnym narzędziem, które zostało stworzone w celu niwelowania negatywnego wpływu epidemii na sytuację na rynkach. Portal pozwala na wymianę pomiędzy przedsiębiorcami informacji dotyczących pracowników oraz produktów i usług.

W części „Giełda Pracowników” przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych pracowników.

W części „Giełda Produktów” przedsiębiorca może umieszczać informacje dotyczące oferowanych przez siebie lub poszukiwanych produktów/usług.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić prosty formularz, a po jego akceptacji, na wskazany adres e-mail przesyłany jest link to stworzenia zgłoszenia dotyczącego oferowanego/poszukiwanego pracownika/produktu/usługi.

Administratorem portalu jest WSSE „Invest-Park”, a udział przedsiębiorców w „Strefie Współpracy” jest bezpłatny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty „Strefy Współpracy” oraz o przekazanie informacji o ofercie WSSE podmiotom, które w Państwa ocenie mogą być zainteresowane ofertą.

Więcej informacji na https://kooperacja.invest-park.com.pl/

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Departament Obsługi Inwestora, e-mail: k.prociak@invest-park.com.pl, tel. 74 66 49 154.