Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Zabawa karnawałowa przedszkolaków

  Oświata Kultura i Sport

Dzieci w przebraniach
28-02-2019

Zabawa karnawałowa przedszkolaków

Wspólne zabawy, niespodzianki i konkursy. Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola i Żłobka Miejskiego „Bajkowa Kraina” tradycyjnie świętują karnawał na zabawie karnawałowej.

Tegoroczna zabawa po raz pierwszy odbyła się w nowym budynku żłobka, który nie tak dawno został oddany do użytku naszych najmłodszych mieszkańców.

Wszystkie dzieci bawiły się przy orkiestrze, jak przystało na prawdziwy bal karnawałowy. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były krótkimi zabawami i konkursami.

Tradycyjnie, jak każdego roku, w naszym przedszkolu odbywa się zabawa karnawałowa. Salę, gdzie wspólnie się bawimy wypełniły wróżki, księżniczki, piraci, policjanci i bohaterowie innych kreskówek. Serdecznie dziękuję za pomoc nauczycielkom, ale również rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie pięknych i oryginalnych strojów karnawałowych. Na nich zawsze można liczyć. O muzykę i karnawałowe zabawy zadbał wodzirej, tak aby dzieci się nie nudziły, a przede wszystkim dobrze bawiły – powiedziała Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola i Żłobka Miejskiego „Bajkowa Kraina” w Żarowie.

Zabawa karnawałowa w Bajkowym Przedszkolu i Żłobku Miejskim „Bajkowa Kraina” w Żarowie odbyła się w środę, 20 lutego.

Magdalena Pawlik