Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Kabaret Smile rozbawił żarowską...

  Oświata Kultura i Sport

Kabaret Smile
18-03-2019

Kabaret Smile rozbawił żarowską publiczność

Z okazji Dnia Kobiet w Żarowie w niedzielę, 17 marca wystąpił Kabaret Smile, który rozbawił zgromadzoną publiczność do łez. Znani z licznych programów telewizyjnych artyści porwali żarowską publikę, dając niesamowite show.

Na deskach sceny w Gminnym Centrum Kultury i Sportu artyści zaprezentowali swój nowy program „To się nadaje do kabaretu”.

Wśród skeczów, które wzbudziły największy aplauz były fragmenty, w których główną rolę odgrywało małżeństwo Bożena i jej niezawodny mąż Merlin. „Para” zaprezentowała mnóstwo sytuacji, z którymi przychodzi się zmierzyć nie jednemu małżeństwu.

Wszystkich uczestników tłumnie zgromadzonych w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu przywitali gospodarze imprezy: burmistrz Leszek Michalak i dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu Tomasz Pietrzyk.

Składamy Wam, drogie Panie, najserdeczniejsze życzenia za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i mądrość. Wszystkiego Najlepszego, nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale na każdy inny dzień – życzyli burmistrz Leszek Michalak oraz Tomasz Pietrzyk.

Kabaret Smile w tym roku świętuje swoje piętnastolecie. Dziś są jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup kabaretowych, preferującą skecze obyczajowe bazujące w głównej mierze na humorze sytuacyjnym oraz na bardzo charakterystycznych postaciach.

Już od samego początku artyści podbili serca publiczności w Żarowie. A wszystko dzięki swojemu niepowtarzalnemu poczuciu humoru.

Magdalena Pawlik