Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Senyor Rici z występami w Mieroszowie

  Oświata Kultura i Sport

Senyor Rici z występami w Mieroszowie
18-04-2019

Senyor Rici z występami w Mieroszowie

Zespoły ludowe, folklorystyczne, zespoły śpiewacze, zespoły artystyczne, chóry seniora wystąpiły na przeglądzie wielkanocnym „Jarmark Wielkanocny”, który odbył się 13 kwietnia w Mieroszowie.

W przeglądzie wystąpiły zaprzyjaźnione z żarowskim chórem Senyor Rici zespoły: zespół senioralny z Mieroszowa, Strzegomia. W programie wystąpiły również pięknie prezentujące się dziewczęta w tańcu Flamenco. Nie brakło też tematów lirycznych, nastrojowych wyśpiewanych przez regionalnego Barda.

Każdy koncert Mieroszowski charakteryzuje atmosfera przyjaźni wspólnego dzielenia się dorobkiem artystycznym i nie przeszkadza w żadnym wypadku aura, która bywa kapryśna. Po raz kolejny w atmosferę śpiewnych pań z zespołu „Senyor Rici”, wpisują się laureatki tegorocznej edycji konkursu „Śpiewamy z jajem”, który odbył się w MDK Świdnickim.

Dziewczęta „Młodzieżowej orkiestry nienadętej” – Agnieszka, Wanesa, Oliwia już nie pierwszy raz śpiewają klimaty razem z seniorami. Warto wspomnieć o najmłodszej wykonawczyni Patrycji, która śpiewa w Senyor Ritach razem ze swoją babcią. Jak widać jest to już zespół wielopokoleniowy.

Wypada nam złożyć życzenia pogody ducha, Wszelkiej Radości płynącej od Zmartwychwstałego Chrystusa. Niech Wielki Tydzień oraz refleksja zeń płynąca będzie towarzyszem naszego życia.

„Młodzieżowa Orkiestra Nienadęta” oraz „Senyor Rici” wraz z dyrygentem Ryszardem Fidlerem.


Licencja Creative Commons

Tekst i zdjęcia publikowane na stronie gminy Żarów i Urzędu Miejskiego w Żarowie
są dostępne na licencji Creative Commons (CC BY-NC-ND 4.0)
Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 4.0 Międzynarodowe
.