Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

  Oświata Kultura i Sport

Prezmówienie uczennicy podczas zakończenia roku szkolnego
19-06-2019

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

Dziś uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym usłyszeli dzwonek. Po wielu miesiącach nauki rozpoczęły się upragnione wakacje.

Uroczysty apel, świadectwo w garść i można zapomnieć na długie tygodnie o podręcznikach i zeszytach. Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się we wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Żarów.

Oprócz uczniów, grona pedagogicznego i dyrekcji szkoły w uroczystościach podsumowania dziesięciu miesięcy ciężkiej pracy w szkole uczestniczyli również zaproszeni goście. Życzenia uczniom składała dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie Helena Słowik.

Życzę Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz niezapomnianych wrażeń. Mam nadzieję, że wypoczęci i pełni energii oraz zapału do nowych obowiązków powrócicie we wrześniu. Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa i zachowania rozwagi w czasie wakacji – życzyła dyrektor Helena Słowik.

Dyrektorzy szkół oraz wychowawcy klas nagrodzili dziś uczniów za osiągnięte wyniki nauczania, reprezentowanie szkoły na arenie sportowej, podczas lokalnych uroczystości, w Samorządzie Szkolnym i wieli innych lokalnych imprezach.

Magdalena Pawlik