Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Beata Pis – przedszkolanka na medal

  Oświata Kultura i Sport

KObiety z nagrodami
24-06-2019

Beata Pis – przedszkolanka na medal

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego 2018 roku. Drugie miejsce wśród nauczycieli startujących z terenu powiatu świdnickiego zajęła Pani Beata Pis, która jest nauczycielem Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Kilka dni temu pani Beata Pis odebrała nagrodę oraz podziękowanie na gali finałowej. To były wzruszające chwile, w których towarzyszyła jej także Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola. – Cieszę się, że mam takich zdolnych i wyjątkowych nauczycieli w kadrze Bajkowego Przedszkola w Żarowie. Pani Beata to nauczycielka z powołania. Dla niej praca to przyjemność, kocha dzieci i kocha miejsce, w którym pracuje. I potrafi to robić z wielką pasją oraz zaangażowaniem. Serdecznie gratuluję pani Beacie i życzę kolejnych sukcesów – mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolach, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Najważniejsze nie są zabawki, place zabaw czy pomoce edukacyjne. Największą role odgrywają nauczyciele, którzy mają bezpośredni kontakt z dziećmi. Tym bardziej gratulujemy Pani Beacie i dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy oddali na nią swój głos.

Magdalena Pawlik