Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Seniorzy świętowali

  Oświata Kultura i Sport

Uczestnicy uroczystkości
23-10-2019

Seniorzy świętowali

Corocznym zwyczajem, zarząd Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żarowie zaprosił swoich członków na spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Spotkanie, które odbyło się w sobotę, 12 października było okazją do wspólnej integracji, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Życzenia seniorom składał burmistrz Leszek Michalak, życząc spełnienia wszystkich marzeń i realizacji kolejnych planów.

– Nie można cofnąć minionych lat, ale można sprawić, aby kolejne były pełne szczęścia. I takiego szczęścia, zdrowia, pogody ducha, długich lat życia wypełnionych radością, szacunkiem i miłością najbliższych Państwu życzę. Wasza energia, zapał i aktywność zaraża nas na co dzień, za co bardzo dziękujemy – mówił burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania prezes żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Danuta Kwiatkowska oraz burmistrz Leszek Michalak wręczyli wyróżnienie za długoletnią przynależność do związku, okazywaną pomoc oraz zaangażowanie emerytom. Wyróżnienia otrzymali Adamina Dawlewicz, Gabriel Stec oraz Władysław Dybel. Seniorzy minutą ciszy uczcili także niedawno zmarłego kolegę Jerzego Lewicza.

Później przyszedł czas na wspólną zabawę. Na stołach nie brakowało różnych słodkości przygotowanych przez panie ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Impreza została dofinansowana ze środków budżetu gminy Żarów.

Magdalena Pawlik