Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Złote Gody Państwa Szykownych

  Oświata Kultura i Sport

Państwo Szykon z władzami i rodziną
06-12-2019

Złote Gody Państwa Szykownych

Pięćdziesiąt lat temu ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Przysięgi do dnia dzisiejszego dochowali, świętując w gronie najbliższej rodziny jubileusz złotych godów.

Według jubilatów Elżbiety i Czesława Szykownych receptą na udane wspólne życie jest wyrozumiałość, cierpliwość i miłość. Dziś burmistrz Leszek Michalak odznaczył parę medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, które przyznawane są przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Małżonkowie zostali również uhonorowani dyplomami oraz obdarowani kwiatami i upominkami. Życzenia małżonkom złożyli burmistrz Leszek Michalak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Żarowie Beata Nejman oraz najbliższa rodzina.

– Jest dla mnie wielką radością i zaszczytem spotkać się z Państwem, aby wręczyć przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medale, wyrazić swoją wdzięczność i złożyć serdeczne jubileuszowe życzenia. Dziękuję za trud włożony we wspólnie przeżyte lata, za pracę na rzecz swoich rodzin, najbliższego otoczenia i całej naszej gminy. Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia wielu długich lat życia w jak najlepszym zdrowiu, zgodzie i pomyślności oraz zadowoleniu z dzieci i wnuków - składał życzenia dostojnym jubilatom burmistrz Leszek Michalak.

Państwo Elżbieta i Czesław Szykowni sakramentalne „TAK” powiedzieli sobie 50 lat temu w żarowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Doczekali się 4 synów i 6 wnucząt.

Jubilatom składamy serdeczne gratulacje.

Magdalena Pawlik