Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Bal Sołtysa w Przyłęgowie

  Oświata Kultura i Sport

Uczestny balu
03-02-2020

Bal Sołtysa w Przyłęgowie

Za nami Bal Sołtysa, który w tym roku odbył się w sobotę, 1 lutego w Przyłęgowie. To impreza coroczna, gdzie spotykają się sołtysi i przedstawiciele Rad Sołeckich, wspólnie dziękując sobie za kolejny rok i całoroczną pracę na rzecz mieszkańców wsi.

Wszystkich gości przywitali burmistrz Leszek Michalak, Marta Jarosz z Urzędu Miejskiego w Żarowie oraz sołtys Przyłęgowa Agnieszka Proniewicz, dokonując oficjalnego otwarcia balu.

– Cieszymy się, że jesteście Państwo tutaj z nami. Goszczą nas u siebie mieszkańcy Przyłęgowa, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie tegorocznej imprezy. Życzę udanej zabawy, a korzystając z okazji, podziękowania składam również wszystkim sołtysom za społeczną służbę – mówił burmistrz Leszek Michalak.

W tym roku gospodarzami uroczystości byli mieszkańcy Przyłęgowa, którzy dołożyli starań, aby impreza była udana dla wszystkich jej uczestników. Na stołach królowały przysmaki przygotowane przez gospodynie z Przyłęgowa. Panie zadbały, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Bal Sołtysa to była okazja nie tylko do wspólnej zabawy, spotkania, ale także do podziękowania za ciężką pracę sołtysom, radom sołeckim oraz wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas angażując się w sprawy swoich wsi.

– Dziękujemy reprezentacjom mieszkańców wsi za przybycie. Podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich, którzy włożyli dużo wysiłku w przygotowanie tej uroczystości – dziękowała sołtys Przyłęgowa Agnieszka Proniewicz.

Organizatorzy Balu Sołtysa w Przyłęgowie dziękują wszystkim współpracownikom za pomoc i zaangażowanie przy organizacji zabawy.

Magdalena Pawlik