Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Zabawa karnawałowa w Mrowinach

  Oświata Kultura i Sport

Uczestnicy zabawy w przebraniach
05-02-2020

Zabawa karnawałowa w Mrowinach

Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach była organizatorem zabawy karnawałowej, która odbyła się w sobotę, 1 lutego na świetlicy wiejskiej w Mrowinach.

– Do tańca przygrywał DJ Andrzej Mision, a uczestnicy zabawy zaprezentowali się w pięknych strojach karnawałowych. Na stołach królowały wiejskie smakołyki, organizatorzy przygotowali także konkursy z zaskakującymi nagrodami. Mimo zróżnicowania wiekowego gości, parkiet pozostawał pełny do wczesnych godzin porannych, nie łatwo było siedzieć przy tak świetnej muzyce. Goście opuszczali salę z lekkim niedosytem i z nadzieją, że wkrótce będą mogli znów spotkać się w tym samym miejscu i tym samym gronie – mówi Małgorzata Wojtusiak ze Szkoły Podstawowej im. Anny Jenke w Mrowinach.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mrowinach Barbara Nowak wraz z nauczycielami składają serdeczne podziękowania rodzicom, którzy upiekli ciasta, gospodyniom z Koła Gospodyń w Łażanach – Małgorzacie Tasarz, Ewie Policht, Marii Rzeczyckiej, Panu Andrzejowi Misionowi, najlepszemu DJ-a na świecie, paniom Karolinie Policht, Angieszce Mikołajek, Aleksandrze Jernutowskiej, Teresie Okarma, Wiolettcie Roubo, Aleksandrze Tobiasz, Państwu Marcie i Andrzejowi Mision oraz Magdalenie i Krzysztofowi Mision, a także pani Marcie Daniłowicz za pomoc w zorganizowaniu zabawy.