Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Zabawa karnawałowa w Pożarzysku

  Oświata Kultura i Sport

Dzieci tańczące wężyka
06-02-2020

Zabawa karnawałowa w Pożarzysku

Wspólne zabawy, konkursy i wizyta Świętego Mikołaja. Najmłodsi mieszkańcy Pożarzyska na zabawie karnawałowej, która odbyła się w sobotę, 1 lutego przygotowali także niespodzianki dla swoich dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Imprezę zorganizowali Rada Sołecka oraz mieszkańcy Pożarzyska.

Organizatorzy zabawy zadbali, aby nikt się nie nudził, dlatego przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Z najmłodszymi bawili się również dziadkowie, którzy niedawno obchodzili swoje święto. Do wspólnej zabawy zachęcała wszystkich animatorka Małgorzata, która prowadziła rozmaite konkurencje. Za udział w zmaganiach dzieci zbierały punkty, które następnie podsumowano. Wszystkie dzieci nagrodzono, a fundatorem nagród była radna Joanna Kaczorowska. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który tego dnia był najbardziej wyczekiwanym gościem.

– Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w organizację zabawy. Dziękuję za przygotowane ciasta, ufundowanie nagród i wspaniałą zabawę. Dzięki pomocy wielu życzliwych osób zabawa była bardzo udana – mówi Łukasz Brańka sołtys Pożarzyska.

Magdalena Pawlik