Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Wirtualna podróż do Krukowa

  Oświata Kultura i Sport

Tablica drewniana z napisem 	
WITAMY W KRUKOWIE
11-05-2020

Wirtualna podróż do Krukowa

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie w ramach projektu „Gminna Kultura Powszechna” zaprasza w kulturalną podróż po naszej gminie, tropem ciekawych inicjatyw kulturalnych, tradycji, sąsiedzkich wspomnień i wartych przytoczenia faktów z historii poszczególnych miejscowości.

– W tym tygodniu zapraszamy Was do Krukowa - codziennie będziemy publikować post na temat tego, o czym opowiedzieli nam mieszkańcy. W tej niewielkiej miejscowości nie brakuje bowiem pasjonatów chętnych do wspólnego działania! Jeśli macie jakieś wspomnienie związane z tym miejscem, lub pomysł na ciekawe działanie kulturalne w Krukowie – przypominamy, że można nam dać o tym znać za pośrednictwem ankiety: https://forms.gle/nkwrqXbgXQgqpBdL8 A może chcecie nas zaprosić do swojej miejscowości? Zachęcamy do kontaktu – mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Projekt „Gminna Kultura Powszechna” jest realizowany dzięki dotacji przyznanej przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne.