Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Złote gody Państwa Wilk

  Oświata Kultura i Sport

Jubilaci Bogumiła i Jan Wilk
20-10-2020

Złote gody Państwa Wilk

Pięćdziesiąt lat temu, na ślubnym kobiercu przyrzekali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Państwo Bogumiła i Jan Wilk przyrzeczenia dochowali do dnia dzisiejszego, a przysięgę małżeńską odnowili podczas jubileuszu złotych godów. W tym wyjątkowym dla nich dniu towarzyszyła im najbliższa rodzina, znajomi, przyjaciele oraz zaproszeni goście.

Życzenia jubilatom złożyli burmistrz Leszek Michalak oraz Beata Nejman kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Żarowie.

– Rocznica ślubu to szczególna okazja, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście Państwo w ciągu wspólnego życia. Przy tej okazji serdecznie życzę, by te złote gody były zaledwie etapem w życiu. Niech następne jubileusze będą wspomnieniem pięknych chwil, które towarzyszyły Wam przez całe życie. Trzymajcie je w sobie głęboko i pielęgnujcie dla własnej radości i dobrego samopoczucia. Składam Państwu serdeczne gratulacje i życzę dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności i jeszcze bardzo długiej wspólnej drogi – gratulował parze burmistrz Leszek Michalak.

Państwo Bogumiła i Jan Wilk są mieszkańcami Mrowin. Doczekali się dwoje dzieci, czworo wnucząt i dwóch prawnuczek Milenki i Marysi. Dziś oboje są na zasłużonych emeryturach, pomagają w wychowaniu wnucząt i prawnucząt, a wolny czas najchętniej spędzają na działce.

Magdalena Pawlik