Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Licytacja oraz kiermasz ciast na WOŚP

  Oświata Kultura i Sport

Gadżety na WOŚP w Bajkowym Przedszkolu w Żarowie
25-01-2021

Licytacja oraz kiermasz ciast na WOŚP

W sobotę, 30 stycznia Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie zapraszają na Targowisko Miejskie w Żarowie. Będą tam czekały na mieszkańców stoiska z ciastami oraz kiermasz prac wykonanych przez dzieci SP Żarów "Serce dla Serca".

Podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żarowie odbędzie się także aukcja, ale w wersji online. Aukcja będzie transmitowana na Facebooku Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, FB Gmina Żarów, FB Halo Żarów i FB Sztab WOŚP Żarów.

Aukcja odbędzie się w formie online, rozpocznie się o godzinie 17.00 w dniu 31 stycznia (niedziela). Prowadzący będą prezentować podarowane przez darczyńców gadżety i vouchery w określonej kolejności. Chętni do licytowania będą mogli zgłaszać swoje oferty wyłącznie telefonicznie. Do państwa dyspozycji będą trzy numery telefonów: 531 269 750, 537 531 610, 530 266 021.Wpłaty za wylicytowane przedmioty można dokonywać na eSkarbonke żarowskiego Sztabu, która udostępniona jest na Facebooku Sztab WOŚP Żarów i przesłać na adres sztabu potwierdzenie przelewu. Wylicytowany gadżet będzie do odebrania w siedzibie sztabu.

Można również wpłacić gotówkę do zarejestrowanej Sztabowej Puszki i odebrać wylicytowany przedmiot.

kartki okolicznościowe WOŚP

Lista punktów, w których można już wspierać WOŚP: Salonik Prasowy w POLOmarkecie, apteka Vanilia przy ul. Krasińskiego 12, sklep Wierzbianka – Wierzbna, Centrum Ogrodnicze, Kwiaciarnia Madekor – ul. Armii Krajowej 52, Serwis komputerowy Vega – ul. Armii Krajowej 17D, Sklep Kasia – Piotrowice Świdnickie, Firma Martech – Strzegom – ul. Koszarowa 5 oraz Żarów – ul. Armii Krajowej 66A, Bajkowe Przedszkole w Żarowie, Sklep wielobranżowy – ul. Armii Krajowej 47, Sklep Oskar – ul. Armii Krajowej 43, Sklep Styl – ul. Armii Krajowej 49.

Na rzecz WOŚP zagra także Bajkowe Przedszkole w Żarowie. Rodzice przyprowadzając swoje dzieci do przedszkola mogą nabyć okolicznościowe kartki. Datki ze sprzedaży zostaną przekazane do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP przedszkole