Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport 3. edycja projektu „Opowiadania o...

  Oświata Kultura i Sport

Plakat OPOWIADANIA O MIEŚCIE 3 - LITERACKO 0000 www.inicjatywab.pl/opowiadaniaomiescie3 opowiadania tworzą żarowskie autorki NATALIA DOMINIK MAGDALENA RYPAN KLAUDIA PIASECKA KATARZYNA REMBISZ
27-01-2021

3. edycja projektu „Opowiadania o mieście”

Fundacja Inicjatywa B zaprasza do uczestnictwa w trzeciej edycji projektu „Opowiadania o mieście”, które już w lutym 2021r. zostaną zrealizowane w formule hybrydowej.

Projekt będzie się składał z mapy opowiadań, foto (montaży) i podcastów internetowych i zostanie opublikowany na stronie internetowej: www.inicjatywab.pl/opowiadaniaomiescie3.

„Opowiadania” inspirowane lokalną historią tworzą żarowskie autorki Natalia Dominik, Magdalena Rypan, Klaudia Piasecka oraz Katarzyna Rembisz będą gotowe do audiodeskrypcji już 31 stycznia.

W związku z powyższym Fundacja Inicjatywa B zaprasza 10 osób z gminy Żarów do współpracy przy tworzeniu podcastów internetowych, które nagrane zostaną na podstawie autorskich opowiadań, a następnie opublikowane na mapie opowiadań i w mediach społecznościowych. Zarejestrowane opowiadania rozbudują także dźwiękową ścieżką miejską, która dziś składa się z 30 nagrań na 20 tabliczkach.

Masz ochotę dołączyć do grona 10 narratorów? A może chcesz sprawdzić się jako lektor czytający jedno z dziesięciu „Opowiadań o mieście”? Zgłoś się już dziś pisząc na adres: wezmeudzial@inicjatywab.pl. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu. Rekrutacja narratorów trwa od 15 do 31 stycznia 2021 roku. O udziale w projekcie decyduje organizator.

Rekrutacja narratorów: 10-31.01.2021r.

Tworzenie i publikacja podcastów: 1-25.02.2021r.

Instalacja tabliczek dźwiękowych: 26-28.02.2021r.

Wszystkie efekty graficzne oraz dźwiękowe, które powstaną w ramach projektu, zostaną opublikowane na stronie internetowej www.inicjatywab.pl/opowiadaniaomiescie3 oraz na portalach społecznościowych Fundacji Inicjatywa B.

Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatywa B. Druk materiałów promocyjnych i organizacyjnych Agencja Reklamowa Geospace.

plakat Opowiadania o mieście