Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Majówka z Biało-Czerwoną

  Oświata Kultura i Sport

Plakat Na Majówkę z Biało-Czerwoną NA MAJÓWKE Z BIAŁO-CZERWONĄ KONKURS FOTOGRAFICZNY KONKURS PLASTYCZNY
28-04-2021

Majówka z Biało-Czerwoną

Przed nami Święto Flagi i Święto Narodowe Trzeciego Maja. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zachęca do udziału w konkursach fotograficznym i plastycznym. Zachęcamy, aby tegoroczne Święto Majowe spędzić razem z nami!

– Spacer z rodziną, wycieczka rowerowa, wędrówka górska, a może maraton gier rodzinnych? A gdybyście połączyli ten czas z udziałem w naszym majowym konkursie? Zasady są bardzo proste. Wystarczy za pomocą aparatu fotograficznego, smartfona lub kredek pokazać nam jak spędzacie tegoroczną majówkę. Warunkiem jest to, aby pojawił się tam akcent biało-czerwony. Tym akcentem może być biało-czerwona flaga, wesołe przebranie czy biało-czerwone kwiaty. Włączcie się do biało-czerwonej zabawy! Na każdego czekają upominki. Na Wasze prace czekamy do 10 maja – czytamy na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

plakat Majówka Żarów NA MAJÓWKE Z BIAŁO-CZERWONĄ KONKURS FOTOGRAFICZNY KONKURS PLASTYCZNY  POKAŻCIE NAM WASZE PLANY NA MAJÓWKĘ NA PRACE CZEKAMY DO 10 MAJA szczegóły na www.centrum.zarow.pl

Zdjęcia można wysyłać na adres mailowy: sport@centrum.zarow.pl. Prace plastyczne należy dostarczyć do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa na www.centrum.zarow.pl