Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Zapisy na zajęcia akrobatyki sportowej

  Oświata Kultura i Sport

Kawałek plakatu z napisami: 	
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie ogłasza nabór całoroczny na zajęcia AKROBATYKI SPORTOWEJ zapraszamy dziewczęta i chłopców hala widowiskowo-sportowa ul. Piastowska 10A zajęcia prowadzi
04-05-2021

Zapisy na zajęcia akrobatyki sportowej

Zdrowie! Siła! Wytrzymałość! Szybkość! Zwinność! Zręczność! To wszystko da ci gimnastyka i akrobatyka! Zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Dzieci coraz więcej czasu spędzają przed ekranami komputerów i telewizorami. Zapominamy jak ważny w życiu dzieci i młodzieży jest ruch. Jego brak jest często przyczyną problemów zdrowotnych. Odpowiedzią jest sport i najlepiej, taki, który może być jednocześnie świetną zabawą, a nie tylko poczuciem przykrego obowiązku. Najlepszą ogólnorozwojową dyscypliną sportu jest akrobatyka i gimnastyka. Na tych zajęciach rozwijana jest: siła, wytrzymałość, szybkość, gibkość, zwinność, skoczność, zręczność, czyli podstawowe zdolności motoryczne człowieka. Ćwiczenia z akrobatyki eliminują również wady postawy, kształtują sylwetkę, uczą skupienia i koncentracji, wpływają na rozwój zmysłu równowagi. Jeśli Wasze dziecko chciałoby rozpocząć przygodę z tą dyscypliną sportu lub chciałoby wrócić do treningów po przerwie spowodowanej pandemią, to zapraszamy do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

plakat akrobatyka Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie ogłasza nabór całoroczny na zajęcia AKROBATYKI SPORTOWEJ zapraszamy dziewczęta i chłopców hala widowiskowo-sportowa ul. Piastowska 10A ŻARÓW zajęcia prowadzi ROKSANA DOPART wieloletnia trenerka mistrzów Polski ZAPISY: tel. 74 8580 753 już od wew. 25 roku życia

●Zajęcia ruszają już od 5 maja
●Treningi w poniedziałki i środy w godzinach 15.00 - 18.00 (z podziałem na grupy)
●opłata: 50 zł/miesiąc
●Zapisy w sekretariacie GCKiS ul. Piastowska 10 A
tel : 74 858 07 53

ZAJĘCIA PROWADZI

Roksana Dopart - certyfikowany instruktor akrobatyki sportowej. Wieloletni zawodnik MKS "Polonia" Świdnica. Pani Roksana doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem Piotra Pasa - wicemistrza świata w akrobatyce sportowej. Pracowała z zawodnikami kadry narodowej oraz przygotowywała zawodników do zawodów ogólnopolskich, jak i mistrzostw Polski.
Jest kilkukrotnym mistrzem Dolnego Śląska oraz mistrzem młodzików w zawodach międzywojewódzkich. Dodatkowo zajmuje się choreografią pokazów tanecznych.

Jeśli Twoje dziecko marzy o podniebnych akrobacjach nie ma lepszej przestrzeni do nauki niż zajęcia w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.