Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Witamy nowego mieszkańca gminy Żarów

  Oświata Kultura i Sport

Burmistrz Leszek Michalak wraz z Magdaleną Dąbrowską i jej synkiem podczas wręczenia pakietu "Paka dla Niemowlaka"
07-05-2021

Witamy nowego mieszkańca gminy Żarów

Pierwszy pakiet powitalny trafił już do najmłodszego mieszkańca gminy Żarów. Otrzymał go Kacper Dąbrowski mieszkaniec Kalna, który przyszedł na świat 19 marca 2021r.

W dniu narodzin ważył 4 kg i mierzył 56 cm. Burmistrz Leszek Michalak wręczył pakiet „Paka dla Niemowlaka” szczęśliwej mamie, składając najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia.

Wręczenie pakietu

- Narodziny dziecka to przełomowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Z wielką radością pragnę złożyć na Pani ręce najserdeczniejsze gratulacje. Życzę, aby pociecha rozwijała się w zdrowiu i pełni szczęścia, a także wiele optymizmu i siły, które pomogą spełnić się w tej najważniejszej rodzicielskiej roli – życzył mamie Kacpra burmistrz Leszek Michalak.

Zawartość powitalnego pakietu „Paka dla Niemowlaka” została tak dobrana, aby upominki były przydatne rodzicom w pierwszych tygodniach życia dzieci. Znajdują się w niej poduszka, ręcznik, śliniaczek, maskotka oraz list gratulacyjny. Wszystko opisane hasłem „Mieszkam w Gminie Żarów”.

Kacper Dąbrowski

Przypominamy, że warunkiem otrzymania zestawu upominkowego jest zameldowanie nowo narodzonego dziecka na pobyt stały na terenie gminy Żarów i zameldowanie na pobyt stały przynajmniej jednego z rodziców bądź opiekunów prawnych w okresie co najmniej 3 miesięcy przed narodzeniem dziecka. Regulamin akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka” oraz wniosek i oświadczenie do pobrania ze strony internetowe: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html Szczegółowych informacji udziela Referat Organizacyjny pod numerem tel. 74 30 67 329 i 74 30 67 340. Rodzice zainteresowani otrzymaniem pakietu powitalnego muszą złożyć wniosek w Urzędzie Miejskim w Żarowie osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów. Możliwe jest również złożenie wniosku elektronicznie poprzez ePUAP.

Magdalena Pawlik