Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Paka dla Niemowlaka trafiła do Nikoli

  Oświata Kultura i Sport

Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora wraz z mieszkanką Łażan podczas wręczenia pakietu powitalnego
19-05-2021

Paka dla Niemowlaka trafiła do Nikoli

Kolejna Paka dla Niemowlaka trafiła do malutkiej Nikoli Ziębickiej mieszkanki Łażan. Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora z wielką przyjemnością wręczył mamie dziewczynki pakiet powitalny.

Nikola urodziła się 28 marca 2021r., a w dniu narodzin mierzyła 56 cm i ważyła 3700 kg.

Nikola Ziębicka

– Witamy w gronie mieszkańców naszej gminy każdego nowego malucha. Narodziny dziecka to także radość dla lokalnej społeczności, która w ten sposób powiększa się i staje się pełniejsza. Gratuluję rodzicom, życzę dużo szczęścia i radości. Niech Wasza pociecha rośnie duża, silna i zdrowa i będzie dla Was źródłem nieustającej radości – gratulował zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Narodziny dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla rodziny. To wydarzenie, które dla wielu osób zmienia sposób postrzegania świata, wyzwala pokłady ogromnej, bezwarunkowej miłości. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, wytrwałości, a przede wszystkim wiele radości i jak najwięcej powodów do dumy.

Przypominamy również, że regulamin akcji promocyjnej „Paka dla Niemowlaka” oraz wniosek i oświadczenie do pobrania ze strony internetowej: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html

Szczegółowych informacji udziela Referat Organizacyjny pod numerem tel. 74 30 67 329 i 74 30 67 340.

Magdalena Pawlik