Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Głosuj na gospodynię z Imbramowic w...

  Oświata Kultura i Sport

Cyryla Walkiewicz z KGW Imbramowice
01-06-2021

Głosuj na gospodynię z Imbramowic w konkursie na Miss Wdzięku

Cyryla Walkiewicz gospodyni z Koła Gospodyń Wiejskich z Imbramowic ma szansę zostać Miss Wdzięku. Pani Cyryla zakwalifikowała się do półfinału w Festiwalu Polska od kuchni w konkursie na miss wdzięku 45+ dla Pań z kół gospodyń wiejskich.

– Pani Cyryla jest nam dobrze wszystkim znana, uczynna, pomocna, zawsze wesoła, z poczuciem humoru i dystansu do siebie. Działa w kole już od wielu lat, to tradycja rodzinna. Jej działania na rzecz naszego koła, jak i naszego sołectwa są nie do opisania. Wnosi wiele ciekawych pomysłów, jak i pomaga w ich realizacji. Wykonuje dla nas piękne ozdoby, stroiki, piecze przepyszne miodowniki. Swoją charyzmatyczną osobowością napawa innych. Nie sposób jej nie znać. Trzymamy kciuki. Zaczynamy przygotowania i całym sercem wspieramy naszą już przewspaniałą Miss Wdzięku. Do finału przejdą dwie wybrane Panie z naszego województwa. Jedna wybrana przez jury oraz druga jako miss publiczności. Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszą kandydatkę reprezentującą nasze koło, jak i gminę – czytamy na Facebooku Sołectwa Imbramowice.

Cyryla Walkiewicz

Na Panią Cyrylę głosować można oddając SMS o treści POK.2021 na numer 7248. Głosy można oddawać do dnia 2021-06-12 do godziny 13.00. Jedna osoba może oddać nieograniczoną ilość głosów.

Trzymamy kciuki za Panią Cyrylę Walkiewicz z KGW Imbramowice i zachęcamy do wsparcia naszej mieszkanki.

Cyryla Walkiewicz

Festiwal KGW Polska od Kuchni:

https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl/pliki/Wyniki%20I%20Etap%20Dolo%C5%9Bl%C4%85skie.pdf

https://www.festiwalpolskaodkuchni.pl/index.php?page=6097&woj=Dolno%C5%9Bl%C4%85skie&fbclid=IwAR2PpjFKrdtrybfcbcMy_wsVKx00IUxU3ApmE0VEQHXG40Ph5-DHRmd9EFA

KGW Imbramowice