Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Witamy Maję – nową mieszkankę gminy...

  Oświata Kultura i Sport

Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora z rodzicami i dzieckiem podczas wręczenia pakietu Paka Dla Niemowlaka
30-06-2021

Witamy Maję – nową mieszkankę gminy Żarów

I znów powiększyła się nasza „żarowska" Rodzina. Zastępca Burmistrza Przemysław Sikora przekazał serdeczne gratulacje na ręce Katarzyny i Marcina Bieniasz - szczęśliwych rodziców malutkiej Mai.

Dziewczynka obdarowana została pamiątkowym upominkiem. Maja Bieniasz mieszkanka Bożanowa w chwili narodzin mierzyła 53 cm i ważyła 3100 kg. Jest oczkiem w głowie swoich rodziców i dostarcza im niesamowicie dużo radości.

Maja Bieniasz

– Narodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie dla każdej rodziny. My również pragniemy włączyć się w ten radosny moment i tym gestem „przywitać” malucha na świecie. Gratuluję szczęśliwym rodzicom i życzę zdrowia, radości, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności – gratulował zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Każdy nowo narodzony mieszkaniec gminy Żarów, jeżeli rodzice złożą wniosek i wyrażą taką chęć, otrzyma specjalnie przygotowaną wyprawkę. Jest to kilka przedmiotów opatrzonych specjalną grafiką, które śmiało mogą stanowić dla dziecka pamiątkę przypominającą miejsce zamieszkania. Przypominamy, że akcja promocyjna „PAKA DLA NIEMOWLAKA” dotyczy dzieci urodzonych od stycznia 2021 roku, a warunkiem wzięcia w niej udziału jest wypełnienie wniosku. Szczegóły akcji: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html

Magdalena Pawlik