Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport „Auto moich marzeń” – konkurs dla...

  Oświata Kultura i Sport

Plakat Konkurs plastyczny Auto Moich Marzeń
22-06-2021

„Auto moich marzeń” – konkurs dla dzieci i młodzieży

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Żarowska Izba Historyczna zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Auto moich marzeń".

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z gminy Żarów. Technika prac dowolna (format A4!!!).

Podpisane prace należy dostarczyć do GCKiS Żarów do dnia 23 lipca 2021r. do godz. 15:30. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Rozdanie nagród oraz wystawa wszystkich prac podczas VI Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji w dniu 1 sierpnia 2021r. na Targowisku Miejskim w Żarowie. Serdecznie zapraszamy do udziału.

konkurs KONKURS PLASTYCZNY AUTO MOICH MARZEN Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Żarowska Izba Historyczna zapraszają do udziału w konkursie # Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z gminy Żarów # Technika prac dowolna; format A4 # Podpisane prace należy dostarczyć do GCKIS Żarów do dnia 23 lipca 2021 r. do godz. 15:30 # Najciekawsze prace zostaną nagrodzone # Rozdanie nagród oraz wystawa wszystkich prac podczas VI Żarowskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji w dniu 1 sierpnia 2021 r. na Targowisku Miejskim w Żarowie