Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport KGW Imbramowice na Festiwalu Polska...

  Oświata Kultura i Sport

KGW Imbramowice
18-06-2021

KGW Imbramowice na Festiwalu Polska od Kuchni

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Imbramowic reprezentowały gminę Żarów na Festiwalu Polska od Kuchni. Na Festiwalu wystąpiły w Pytaniu na Śniadanie emitowanym w TVP2, a Pani Cyryla Walkiewicz wzięła udział w konkursie Miss Wdzięku. I choć nie udało zdobyć się korony Miss, nasze gospodynie wróciły z Festiwalu bogatsze w doświadczenia.

- W imieniu naszej przewspaniałej Miss Pani Cyryli Walkiewicz z KGW ślicznie dziękujemy za każdy oddany smsowy głos, sympatyczne słowa uznania i ogromne Wasze wsparcie na Festiwalu Polska od kuchni. Co prawda wróciliśmy bez nagrody (gdyż zabrakło nam trochę głosów), ale jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia. Przeżyliśmy tam przepiękne chwile, które będziemy zawsze pamiętać. To była wspaniała przygoda dla nas jako koła jak i dla naszej Miss. Pani Cyryla spisała się na medal. Wystąpiła na scenie dwa razy. Do trzeciego wyjścia z przyczyn godzinowych oraz rodzinno-weselnych nie mogła przystąpić. Pani Cyrylo ogromne gratulacje za odwagę, wystąpienie na scenie, przed kamerami telewizyjnymi i godne reprezentowanie. Swoją charyzmą i swoim imieniem po raz kolejny zawładnęła Pani naszymi i wieloma innymi serduszkami. Prosto z festiwalu z Zamku Czocha na żywo wystąpiliśmy w Pytaniu na Śniadanie. Przygoda ta jest inspiracją do dalszych naszych działań. Już zbieramy siły i przygotowujemy się do kolejnych wydarzeń, konkursów i pokazów. Trzymajcie za nas kciuki - czytamy na FB Sołectwa Imbramowice.

Dłuższy reportaż z udziałem KGW Imbramowice będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę 20.06.2021 w TVP KOBIETA o godz.:14:10. Nie możemy się już doczekać tej emisji.

 

KGW Imbramowice

KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice
KGW Imbramowice