Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Masz piękny ogród? Pochwal się, a my...

  Oświata Kultura i Sport

Plakat Najpiękniejszy ogród Burmistrz Miasta Zarów zaprasza do udziału w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD PRZYDOMOWY W GMINIE ŻARÓW Zgłoszenia przyjmowane są do 9 lipca 2021 r.
16-06-2021

Masz piękny ogród? Pochwal się, a my Cię nagrodzimy

Masz zadbany i piękny ogród? Jest on twoją dumą i chcesz się nim pochwalić przed innymi, a przy okazji zdobyć cenne nagrody?

Zgłoś się do konkursu na „Najpiękniejszy ogród przydomowy w gminie Żarów”, którego organizatorem jest Urząd Miejski w Żarowie. W konkursie mogą brać udział wszyscy właściciele/współwłaściciele obiektów położonych na terenie Gminy Żarów. Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie Karty zgłoszeniowej.

plakat najpiękniejszy ogród:  Burmistrz Miasta Zarów zaprasza do udziału w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD PRZYDOMOWY W GMINIE ŻARÓW Zgłoszenia przyjmowane są do 9 lipca 2021 r. W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody. Organizator konkursu: Urząd Miejski w Żarowie ŻARÓW REGULAMIN, KARTA ZGŁOSZENIA do pobrania na www.nowa.um.zarow.pl lub w Biurze Obsługi Interesanta UM (parter)

Dla laureatów konkursu przewidziane są vouchery w wysokości: I miejsce 500 zł, II miejsce- 300 zł, III miejsce- 200zł do zrealizowania w sklepie ogrodniczym, nagrody rzeczowe i dyplomy uczestnictwa w Konkursie. Na zgłoszenia czekamy do 9 lipca 2021r. Szczegóły konkursu dostępne są w Regulaminie.

Ikona pdfRegulamin Konkursu „Najpiękniejszy ogród przydomowy w gminie Żarów”, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [153.22 KB]

Ikona pdfKarta zgłoszenia, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [51.18 KB]

Ikona pdfZgoda kandydata, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [76.64 KB]

Ikona pdfKlauzula informacyjna, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [48.86 KB]