Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Światowy Dzień Krwiodawcy

  Oświata Kultura i Sport

Plakat  z napisami i zdjęciami ODDAJ KREW URATUJ ŻYCIE 14 czerwca - Światowy Dzień Krwiodawcy DZIĘKUJEMY!
14-06-2021

Światowy Dzień Krwiodawcy

14 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Krwiodawców. Wszystkim krwiodawcom serdecznie dziękujemy za poświęcenie oraz zaangażowanie i życzymy, aby nigdy nie zabrakło Wam zapału i chęci do kontynuowania tej pięknej misji.

Z tej okazji życzenia honorowym krwiodawcom składa także Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

życzenia krwiodawcy: Szanowni Krwiodawcy, z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy obchodzonego corocznie 14 czerwca pragniemy podziękować za godną podziwu postawę oraz za to, że dzięki codziennemu poświęceniu pokazują Państwo, że nie czekając na wzajemność dzielicie się z innym nieznanym człowiekiem cząstką siebie - własną krwią. Wierzymy, że szlachetna idea honorowego krwiodawstwa i bezinteresowna pomoc bliźniemu będzie Państwu towarzyszyła przez całe życie. Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, wytrwałości i sił do niesienia dalszej pomocy potrzebującym. Z wyrazami szacunku Dyrektor i Pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu 14 czerwca 2021r.