Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Kolejny maluszek z pakietem...

  Oświata Kultura i Sport

Burmistrz wręcza pakiet Paka dla Niemowlaka
08-06-2021

Kolejny maluszek z pakietem powitalnym „Paka dla Niemowlaka”

Kolejny maluszek otrzymał pakiet powitalny w ramach organizowanej przez Urząd Miejski w Żarowie akcji "Paka dla Niemowlaka". Burmistrz Leszek Michalak oficjalnie przywitał Laurę Pietruszkę w gronie mieszkańców gminy Żarów i przekazał na ręce mamy upominki, które będą dla dziewczynki pamiątką.

– Każdy nowy mieszkaniec gminy Żarów to dla nas ogromne szczęście i wielki skarb. Szczególnie ten najmłodszy. To dla nas wyjątkowe momenty i chcemy radość z narodzin kolejnego mieszkańca naszej gminy dzielić z jego najbliższymi. To piękne, że tak wiele osób wybiera właśnie naszą gminę na miejsce, w którym żyją i wychowują dzieci. Jesteśmy z tego bardzo dumni i dziękujemy za tworzenie naszej małej ojczyzny. Gratuluję i życzę rodzicom oraz Laurze wszystkiego najlepszego – mówił burmistrz Leszek Michalak.

Laura w chwili narodzin ważyła 3550 kg i mierzyła 53 cm. Rodzicom życzymy wytrwałości w pełnieniu tej najważniejszej życiowej roli, a dziewczynce samych szczęśliwych dni. Oczywiście w gminie Żarów.

Laura Pietruszka

Przypominamy, że akcja promocyjna „PAKA DLA NIEMOWLAKA” dotyczy dzieci urodzonych od stycznia 2021 roku, a warunkiem wzięcia w niej udziału jest wypełnienie wniosku. Szczegóły akcji: https://nowa.um.zarow.pl/kultura-i-oswiata/n,202670,paka-niemowlaka.html

Magdalena Pawlik