Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport To był aktywny sierpień w Żarowie

  Oświata Kultura i Sport

Uczestniczka konkursu "Aktywny sierpień w Żarowie"
16-09-2021

To był aktywny sierpień w Żarowie

Na rowerze, deskorolce czy rolkach. Podczas biegania, robienia przysiadów czy pompek. Mieszkańcy gminy Żarów są bardzo aktywni i chętnie biorą udział w różnych formach aktywności ruchowej.

Przez całe wakacje trwała akcja „Aktywny sierpień w Żarowie”, do udziału w której mieszkańców naszej gminy zachęcali pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie. Do organizatorów konkursu wpłynęły zdjęcia wielu mieszkańców, którzy prezentowali się podczas wykonywanej aktywności ruchowej.

- Cieszymy się, że tak wielu uczestników wzięło udział w naszej sportowej akcji „Aktywny sierpień w Żarowie”. Najbardziej cieszy nas, że mieszkańcy propagują zdrowy i aktywny styl życia. Konkurs podzielony był na dwie grupy wiekowe, wpłynęło wiele zdjęć, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych mieszkańców gminy Żarów. Wszyscy uczestnicy otrzymali gminne gadżety sportowe. Spośród mieszkańców wylosowaliśmy także zwycięzców naszej akcji, do których trafiły karty podarunkowe – mów Aleksandra Walada-Czajka z Referatu Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Celem akcji była promocja zdrowego, aktywnego trybu życia wśród mieszkańców gminy oraz promowanie obiektów sportowych i miejsc dostosowanych/przeznaczonych do aktywnego wypoczynku na terenie gminy Żarów.

Magdalena Pawlik

 

Laureaci konkursu

mieszkaniec na rolkach
mieszkaniec na rolkach
mieszkanka na deskorolce
mieszkanka podczas wykonywania pompek
mieszkanka podczas biegania i na rowerze
mieszkanka z psem podczas tańca
mieszkanka podczas treningu judo