Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Noworoczny mecz piłkarski

  Oświata Kultura i Sport

Piłkarze na boisku sportowym w Żarowie podczas meczu noworocznego
04-01-2022

Noworoczny mecz piłkarski

Piłkarze, działacze i sympatycy piłki nożnej sportowo powitali Nowy Rok. To już tradycja, że na boisku treningowym w Żarowie rozgrywa się noworoczny mecz, gdzie wynik jest sprawą drugorzędną.

Organizatorzy noworocznego meczu – klub sportowy „Zjednoczeni” Żarów przygotowali tradycyjnie dla wszystkich uczestników gorące kiełbaski z grilla.

– Wspólnie z miłośnikami piłki nożnej i sportowcami powitaliśmy Nowy Rok na naszym boisku sportowym. Końcowy rezultat nie był najważniejszy, tylko dobra wspólna zabawa. Zawodnicy pokazali się jak z najlepszej strony, była wspaniała atmosfera. W przerwie każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską prosto z grilla. Dziękuję wszystkim sportowcom za udział w tym noworocznym spotkaniu – mówił Tomasz Rudnik prezes klubu „Zjednoczeni” Żarów.

mecz noworoczny na stadionie sportowym w Żarowie

Życzenia noworoczne wszystkim sportowcom złożyli burmistrz Leszek Michalak, Tomasz Rudnik prezes klubu "Zjednoczeni" Żarów oraz Patryk Klimala mieszkaniec Kalna i obecnie zawodnik New York Red Bulls.

– Nasi zawodnicy pokazali, że Nowy Rok można uczcić również dobrą zabawą na boisku sportowym. Jestem pełen podziwu dla sportowców. Wszystkim naszym mieszkańcom życzymy, aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego, zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń – życzył burmistrz Leszek Michalak.