Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Poznajcie Naszych Wolontariuszy

  Oświata Kultura i Sport

Wolontariusz WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie
20-01-2022

Poznajcie Naszych Wolontariuszy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i o jeden dzień dłużej. 30 finał zaplanowany jest na niedzielę, 30 stycznia 2022 roku.

Wolontariusze żarowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy intensywnie przygotowują się do wielkiego finału. Kleją puszki, wycinają niezbędne materiały i uzgadniają szczegóły programu artystycznego, którego organizatorem jest Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

wolontariuszka sztabu WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie

Wśród przygotowywanych atrakcji nie zabraknie koncertów, kiermaszów, loterii, ale także licytacji. Przypominamy, że nadal przyjmowane są fanty na licytację. Można je dostarczać do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, na basen lub do sztabu WOŚP. Pierwsze gadżety już zostały dostarczone. A są to wartościowe vouchery, luksusowe kosmetyki, oryginalne koszulki WOŚP, rękodzieło.

wolontariusz sztabu WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie

Tegorocznym celem orkiestrowego grania jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Do orkiestrowego grania można przyłączyć się już dziś, przekazując datki do puszek, które rozstawione są w wielu sklepach na terenie naszej gminy. WOŚP-owa puszka stoi także przy kasie UM Żarów, tutaj również zachęcamy, aby przekazać swoje wsparcie finansowe.
 
puszka WOŚP
 
Szczegółowy program 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie podany już niebawem.
 
Magdalena Pawlik