Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Zuzanna Oleksiuk nagrodzona za...

  Oświata Kultura i Sport

Burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora, Zuzanna Oleksiuk wraz z mamą
10-03-2022

Zuzanna Oleksiuk nagrodzona za sportowe osiągnięcia

W tym roku Zuzanna Oleksiuk mieszkanka gminy Żarów otrzymała powołanie do Kadry Narodowej Judoków Juniorek Młodszych.

Judo trenuje już od wielu lat, reprezentując naszą gminę na wielu prestiżowych zawodach. Na co dzień szkoli się w barwach klubu AKS Strzegom, gdzie doskonali swoje umiejętności. Młoda, zdolna i ambitna. Patrząc na jej dotychczasowe osiągnięcia, raczej pewne jest, że zaskoczy nas jeszcze nie raz i pokaże, na co ją naprawdę stać.

Za sportowe osiągnięcia i liczne sukcesy Zuzanna otrzymała list gratulacyjny oraz strój do judo z herbem gminy Żarów od burmistrza Leszka Michalaka i zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

- Doceniamy młodych sportowców z naszej gminy i kibicujemy im podczas każdych sportowych rywalizacji. Taką postawą udowadniają tylko, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Ich determinacja połączona jest z ogromnym wysiłkiem i ciężką pracą, która przynosi zamierzone efekty. Dziękujemy Zuzi za godne reprezentowane gminy Żarów na różnych szczeblach rywalizacji sportowej. Życzymy dalszych sukcesów, radości z uprawiania sportu i spełnienia marzeń – gratulowali Zuzannie burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

W swojej sportowej karierze młoda judoczka wiele razy zdobywała pierwsze miejsce, sięgając po złote medale. Każde zawody są dla młodej zawodniczki nie lada wyzwaniem, ale jak się kocha to, co się robi, zawsze wychodzi z tego coś dobrego.

Magdalena Pawlik