Urząd Miejski w Żarowie
woj. dolnośląskie, powiat świdnicki

ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów
Jesteś na > Oświata Kultura i Sport Bezpłatne warsztaty graficzne w GCKiS...

  Oświata Kultura i Sport

Bezpłatne warsztaty graficzne w GCKiS i Bibliotece
30-03-2022

Bezpłatne warsztaty graficzne w GCKiS i Bibliotece

Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Żarowie zapraszają dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty „Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych".

Jeśli chcesz poznać tajniki kompozycji, poznać programy cyfrowe wykorzystywane w projektowaniu graficznym lub samodzielnie przygotować pliki graficzne, to te warsztaty są właśnie dla ciebie. Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach. Uczestnicy poznają dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów. Zdobędą umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego. Dowiedzą się o przysługujących mu prawach autorskich i co to jest creative commons.

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 10-14 lat i młodzieży w wieku 15-18 lat. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu: Gminne Centrum Kultury i Sportu – 74 858 07 53, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – 74 858 05 40.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Bezpłatne warsztaty graficzne w GCKiS i Bibliotece